Zmiana koloru auta

Oklejenie samochodu specjalną folią to sposób nie tylko na zmianę koloru auta czy personalizację wyglądu (tuning optyczny lub standaryzacja kolorystyczna firmowej floty aut), ale także ochronę lakieru. Naszym klientom oferujemy dostęp do najnowszych rozwiązań w zakresie auto wrappingu. Przyjedź i powiedz nam, jakie masz oczekiwania, a nasi specjaliści doradzą kolor oraz rodzaj foli do  typu auta. Oklejamy folią auta osobowe, dostawcze, różnego rodzaju pojazdy mechaniczne, statki wodne i powietrzne. Wykonujemy także nietypowe realizacje i projekty, nasza ekipa kreatywna, która ma dużą wyobraźnię, jest w stanie zmierzyć się z każdym zadaniem w zakresie car wrappingu.

Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta przy pomocy folii to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu auta i wyróżnienie się na ulicy. Dzięki folii można mieć samochód w kolorze, który jest niedostępny w fabryce. Tego rodzaju operacja nie dość, że jest prostsza i szybsza, to na dodatek zdecydowanie tańsza od lakierowania całego samochodu. Nierzadko też przy pomocy foli można uzyskać lepszy efekt wizualny. Spektrum kolorów i struktur foli (folia może być chromowana lub matowa) jest o wiele szersze niż paleta barw lakierów samochodowych. Przy najwyższej jakości foliach dostępnych na rynku, które wykorzystujemy do oklejania aut oraz wiedzy i doświadczeniu naszych aplikatorów, trudno odróżnić, nie tylko z daleka, ale także z bliska, auto oklejone od pomalowanego. Naszym klientom oferujemy:

oklejenie auta folią tymczasową, to najlepszy i najtańszy sposób do uzyskania krótkotrwałego efektu (np. czasowe kampanie reklamowe). Warstwę kleju z tych materiałów można łatwo usunąć, a ich trwałość wynosi 2-3 lata.

oklejanie auta folią na trwałe, najwyższej jakości folia zamontowana w odpowiednich warunkach powinna się utrzymać na samochodzie ok. 7 lat.

Zmiana koloru auta poprze oklejenie folią to operacja odnawialna, to znaczy, że kiedy nam się znudzi nowy kolor, można powrócić do pierwotnego, bez żadnego uszczerbku dla lakieru. Oklejenie folią nie ma żadnego wpływu na osiągi auta oraz jego konserwację. Pielęgnacja auta oklejonego folią nie różni się znacząco od mycia zwykłego auta.

Tuning optyczny

Oklejenia auta folią to najprostszy i najszybszy sposób na zmianę jego wyglądu. Naszym klientom zapewniamy szeroką paletę kolorów i tekstur (matt, karbon itp.) oraz profesjonalne doradztwo zakresie wyboru odpowiedniej folii, oraz rodzaju oklejenia. Nasi specjaliści mają podstawową wiedzę z dziedziny psychologii kolorów oraz ich znaczenia w budowaniu wizerunku marki, dzięki czemu są w stanie optymalnie dobrać rodzaj folii do konkretnego auta i właściciela, a nawet branży.  W teorii można zaaplikować każdy rodzaj folii i kolor do każdego auta, ale wiemy, że w praktyce nie każdy kolor folii będzie pasował do wszystkich modeli aut. Wykonujemy także oklejanie aut według wzoru klienta. Istnieje także możliwość zaprojektowania własnej grafiki. Oklejenie auta folią to forma optycznego tuningu, która może być uzupełnieniem mechanicznym modyfikacji pojazdu.

Ochrona lakieru

Oklejenie auta przeźroczystą folią to sposób na ochronę lakieru przed różnego rodzaju negatywnymi czynnikami, pogarszającymi wygląd auta. Folia amortyzuje uderzenia kamieni i żwiru, odpycha wodę oraz chroni skutecznie przed zabrudzeniami (owady, środki chemiczne itp.) warunkami atmosferycznymi, szczególnie promieniami słonecznymi. Folia jest całkowicie przezroczysta, prawie niewidoczna na lakierowanym elemencie.  Folia nie fałszuje oryginalnego koloru, a w wielu przypadkach wyciąga i nasyca kolor, co zwiększa jego walory wizualne. Do dyspozycji klientów jest folia w postaci super gloss lub matt. Auto oklejone folią ochronną można myć w tradycyjny sposób. Naszym klientom zapewniamy 10 lat gwarancji na folię ochronną.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Przyjedź, podpowiemy jak odmienić Twoje!