Reklama na samochodzie

Obecnie praktycznie każdy samochód jest nośnikiem reklamy. Jeśli nawet nie jest oklejony, to promuje przecież producenta. Jeśli zaś na samochodzie przyklejona jest reklama, to promuje już konkretną markę.  Samochody firmowe są doskonałym narzędziem promowania marek, ich produktów i usług. Są w ciągłym ruchu, eksplorują nieustannie ulice miast i miasteczek, mogą dotrzeć z komunikatem reklamowym, wszędzie tam, gdzie firma ma partnerów, dostawców czy klientów, a nawet jeszcze dalej. Wykorzystaj potencjał reklamowy auta i zgłoś się do nas!

Dlaczego warto?

Reklama na aucie to jeden z najtańszych i najlepszych sposobów dotarcia z komunikatem do dużej grupy odbiorców. Auto to najbardziej mobilne narzędzie w firmie, dlatego warto je wykorzystać w celach reklamowych. Tym bardziej że koszt naklejenia reklamy jest jednorazowy, a koszty rozpowszechnienia są i tak wliczone w transport. Płacimy właściwie tylko za nośnik, ale już nie ponosimy kosztów za dostęp do kanałów komunikacji i emisję reklamy (bilboardy, prasa, radio, telewizja, Internet).

Przy pomocy reklamy na aucie można nie tylko wykreować pożądany wizerunek firmy, ale także pozyskać nowych klientów. Profesjonalna reklama na aucie wykonana w naszym studiu car wrappingowym odznacza się:

– odpornością na trudy codziennej eksploatacji auta (brud, kurz, promienie słoneczne, burze i deszcze itp.). Przy systematycznej pielęgnacji, reklama bez uszczerbku dla wyglądu może przetrwać nawet kilka lat.

– precyzyjną implementacją na aucie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów oraz wykorzystaniu najnowszych narzędzi aplikacyjnych, naszym klientom możemy zapewnić najwyższą jakość usług,

– dobrą widocznością, zapewniamy optymalną ekspozycję reklamy na aucie. Naszym celem jest, aby reklama była nie tylko widoczna w ruchu, ale także czytelna i zrozumiała dla odbiorcy,

– łatwością w demontażu, reklamę można zerwać w ciągu kilku kwadransów.

Car wrapping to także doskonałe rozwiązanie w przypadku czasowych kampanii marketingowych oraz eventów specjalnych. Naklejkę reklamową można szybko nanieść na pojazd, a poza zakończeniu akcji promocyjnej lub imprezy usunąć.

Reklam na aucie to także sposób na wizualne odmłodzenie floty firmowej i zatuszowanie różnych mankamentów oraz oznak codziennej eksploatacji. Wszelkie rysy i otarcia na aucie źle wyglądają i mają negatywny wpływ na postrzeganie marki przez potencjalnych klientów.

Dlaczego MY!

Skuteczność reklamy na samochodzie zależ nie tylko od ilości przejechanych kilometrów i różnorodności odwiedzanych miejsc oraz przejeżdżanych ulic i dróg, ale także od atrakcyjnego wizualnie projektu reklamy, jakości folii i jej przyklejenia oraz optymalnej ekspozycji reklamy na aucie – dlatego zaprojektowanie i przyklejenie reklamy warto powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę, zapewniamy pomoc w przygotowaniu projektu, wydrukowaniu i aplikacji na samochodzie. Tworzymy projekty i wizualizacje oklejania samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz pojazdów technicznych i maszyn budowlanych. Wykonujemy standardowe zlecenia związane z oklejaniem aut według elementów identyfikacji wizualnej firmy oraz niepowtarzalne projekty reklamowe, związane ze nietypowymi oczekiwaniami klientów.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm posiadających duże floty aut (firmy kurierskie, transportowe, cateringowe, carsheringowe, radio taxi itp.), ale także do małych rodzinnych przedsiębiorców, którzy chcieliby, aby ich prywatne auto, stało się nośnikiem reklamy ich firmy. Tworzymy całościowe projekty oklejenia aut reklamą oraz wykonujemy niewielkie reklamy do przyklejenia na poszczególne elementy karoserii auta. Naszym partnerom zawsze staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązanie w ramach posiadanego budżetu.

Nasz team kreatywny tworzy projekty reklam według indywidualnych potrzeb. Staramy się także, aby każdy nasz projekt był dostosowany graficznie i kolorystycznie do branży klienta oraz wielkości i rodzaju auta. Potrafimy w sposób atrakcyjny zaaranżować każdy centymetr nadwozia.

Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług, krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Wykorzystaj potencjał reklamowy auta firmowego – przyjedź, stworzymy projekt reklamy i przykleimy go na Twój samochód!


    Formularz kontaktowy