Floty i auta kurierskie

Spójna i czytelna identyfikacja wizualna marki to nie tylko narzędzie do kreowania pożądanego wizerunku, ale także sposób na odróżnienie się od konkurencji i zaznaczenie swoje pozycji na rynku. Współcześnie samochody firmowe stały się jednym z najbardziej widocznych, a przez to najważniejszych, elementów tej identyfikacji. Flota samochodowa reprezentuje markę nie tylko na drodze, ale w przestrzeni społecznej, dlatego musi być atrakcyjna wizualnie. Sposób naniesienie symboli i logotypów na samochód będzie odzwierciedlał ogólny stosunek firmy do jakości. Im lepiej oznaczony lub oklejony samochód, tym lepsze wrażenia dotyczące marki będą mieli nasi partnerzy i klienci firmy.

Dlaczego warto?

Rozpoznawalność marki to obecnie klucz do sukcesu. Firmowa flota z naniesionymi elementami identyfikacji wizualnej to chyba najskuteczniejsze narzędzie do umocnienia wizerunku marki i zwiększenia jej rozpoznawalności. Auta flotowe i kurierskie w czasie codziennej pracy stają się nośnikami reklamy i wartości marki. Można nawet powiedzieć, że tak jak nas widzą, tak o nas piszą i myślą (niektórzy nawet mówią, że tak nas kupują). Naniesienie elementów identyfikacyjnych warto powierzyć profesjonalnej firmie, wszak jakość oklejenia będzie także komunikowała nasze podejście do codziennych obowiązków, świadczonych usług czy produkowanych rzeczy.

Dlaczego my?

Nasz firma ma ogromne doświadczenie w oklejaniu samochodów flotowych i kurierskich. Do naszego grona zadowolonych klientów należą zarówno małe rodzinne firmy, jak i globalne koncerny. W toku naszej wieloletniej działalności mierzyliśmy się nie tylko ze standardowymi zleceniami, ale także nietypowymi wyzwaniami (samolot, łódź motorowa itp.). Mamy nadzieję, że udało nam się im wszystkim sprostać. Staramy się zawsze, aby nasze projekty graficzne były estetyczne, zgodne z najnowszymi trendami w wizualnej komunikacji marketingowej. Unikamy przesady, zdajemy sobie sprawę, że umiar i elegancja są wyznacznikami dobrego smaku i stylu. Naszym atutem jest nie tylko zgrana grupa specjalistów, ale także nowoczesne zaplecze techniczne oraz szereg profesjonalnych narzędzi do oklejania samochodów folią.

Naszym klientom zapewniamy:

– szybkie terminy realizacji zleceń (dwie ekipy),

– dostosowanie projektów wizualnych do rodzaju i wielkości aut, nasi specjaliści potrafią podejść kreatywnie do każdego zlecenia i tak przygotować projekt graficzny, aby optymalnie pasował do konkretnego auta. Wiedzą jak atrakcyjnie zaaranżować każdy centymetr nadwozia.

– spójność wizualną projektów z kolorem nadwozia,

– najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów, stosujemy najlepszą dostępną folię na rynku – wiemy, że jakość folii przekłada się bezpośrednio na jakość oklejenia i odporność na trudy codziennego użytkowania (nierzadko auta firmowe pracują i jeżdżą w ekstremalnych warunkach)

– doradztwo w zakresie wyboru folii, kolorystyki, sposobu aplikacji oraz projektu graficznego,

– realizację zleceń w siedzibie firmy klienta.

W naszej firmie oklejamy:

– busy i autobusy

– samochody ciężarowe i dostawcze, przyczepy i naczepy

– maszyny budowlane i sprzęt ciężki

– samochody osobowe

– statki powietrzne i wodne.

Car wrapping to najtańszy i najszybszy sposób na naniesienie elementów identyfikacji wizualnej marki na karoserię samochodu. Oklejenie auta flotowego lub kurierskiego to proces odwracalny, po zakończeniu eksploatacji auta w firmie, folię można zerwać, i auto odsprzedać w korzystnej cenie. To także doskonała opcja dla indywidualnych przedsiębiorców, na przykład kurierów, którzy zamierzają świadczyć usługi transportowe prywatnym autem pod szyldem globalnego potentata i muszą dostosować jego wygląd do wymagań firmy.

Chcesz, aby Twoja firmowa flota aut wyróżniała się na drodze? Przyjedź – przygotujemy projekt graficzny i naniesiemy profesjonalnie na każdy rodzaj pojazdu mechanicznego.